סתיו אן כהן – בוגרת מסלול קורס מקצועי

לברוריה דקל,

זכיתי ללמוד במקום הטוב ביותר בישראל. למדתי ממך את כל מה שאני יודעת, באתי אלייך חפה מכל ידע ולימדת אותי, גם לעצב וגם לתפור.

נתת לי כלים בהם אוכל ליצור כמעט כל בגד שעולה בדמיוני ונטעת בי ביטחון עצמי וידע. עם הכלים האלה אוכל אף ליצור קולקציה משלי ולנסות את מזלי בעולם האופנה, כפי שעשית את בטוב טעם ובהצלחה רבה!

תודה על הכול, סתיו אן כהן (ספטמבר 2014)

אפילו כתבו עליה בעיתון:

ד"ר נעה סקה – מסלול עיצוב ותפירת מלתחה

באתי לקורס כדי ללמוד לתפור מכפלת, והנה אני תופרת שמלות!!!

גיליתי עולם שמעולם לא דמיינתי שימשוך אותי, אבל נדהמתי לגלות פתאום שהתאהבתי בתפירה וביצירה. אני נהנית מכל שלב בתהליך – החל מהשלב הטכני של הכרת המכונה ולמידת המיומנות, (ועוד יש לי הרבה מה ללמוד שם…) ועד תכנון הבגד, היצירה של משהו חדש גיליתי, לפי טעמי ואהבתי.

עולם שלם של טקסטורות בדים, של צבעים ומרקמים, של מושגים ומונחים. לא העליתי בדעתי שהעולם הזה קיים, והנה אני עמוק בתוכו… כל זה באווירה החברית, האופנתית והמגדלת שיש בסטודיו. ימי שישי בבוקר הם

הנאה גדולה עם צוות המורים המקצועיים.

עדי מליח – בוגרת מסלול קורס סטיילינג

כבוגרת STUDIO B, אני רוצה להמליץ בחום!

הגעתי כתלמידת תיכון חסרת כל יידע באופנה, חסרת ביטחון ולבושה בבגדים לא מחמיאים. כעבור זמן קצר למדתי כיצד להתלבש נכון ובהתאמה.

לאחר תקופה גיליתי שנטיותיי, הן בכיוון התמחות בעצוב תדמית והסטיילינג. אחרי הצבא עזרתי להתאים לדוגמניות את הדגמים בתצוגות אופנה ובהרצאות של ברוריה דקל על עיצוב תדמית.

בזכות סטודיו בי, גיליתי את הכישרון החבוי בי. בעקבות זאת, גדל ביטחוני העצמי והכלכלי ואני שומעת המון מחמאות על הופעתי ובקשות להדרכה וייעוץ.

לסיכום אני יכולה רק לשבח את סטודיו בי ואת המעצבת ברוריה דקל אשר תמכה בי, עזרה לי ועודדה אותי לאורך כל הדרך.

בתודה עדי

 אילנה אלטוב – בוגרת מסלול כישרונות צעירים

כעבור זמן קצר למדתי כיצד להתלבש נכון ובהתאמה. בשום מקום לא נתקלתי בכזאת מסירות לתלמידים, מלבד המקצועיות, הניסון הרב, המורים מעניקים הרבה חום ואהבה. הסטודיו הוא כמו משפחה קטנה ! תודה רבה על הכל 🙂

אילנה אלטוב

חדווה גוטליב – קורס מקצועי

חרדית, אימא ל- 9 ילדים ברוכים מאשדוד נסתיימה שנה של למידה עשירה של ציור אופנה, תדמיתנות ותפירה. טובה ביותר הייתה ההכשרה. החכמנו והתייעלנו בצורה בהירה.תכלנה השורות ולא תכלנה התודות. דברינו יביעו לך תהילה. המורה המעולה, היעילה והמועילה! רבה המקצועיות, ועוד יותר – המסירות בסבלנות ובסובלנות, הדרכת בבהירות הלימוד היה חוויה ללא תחרות! מעריכה ומודה מאוד.

חדוה גוטליב